przejdź do salonu Dacia
Poznańska 6, 64-100 Leszno - tel. 65 529 43 35 - biuro@smektala.pl | PRACA | KONTAKT |

 Smektała Renault Leszno

 Salon Renault w Lesznie

Kontakt

Formularz kontaktowy


wiadomość do:
imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:

wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - umieszczonych w niniejszym formularzu - przez Renault Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Marynarskiej 13, przez sieć Autoryzowanych Partnerów Renault (Koncesjonariuszy i ich Agentów) oraz przez podmioty, które przetwarzają powyższe dane w imieniu i na rzecz Renault Polska Sp. z o.o. - przy zachowaniu ich poufności - jedynie w celach marketingowo-badawczych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Renault Polska na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowych.

Smektała Sp. z o.o.

Poznańska 6
64-100 Leszno

Godziny otwarcia:
pon - pt: 9:00-17:00
soboty: 9:00-14:00

tel. 65 529 43 35
fax 65 529 43 36

e-mail: biuro@smektala.pl

Sprzedaż samochodów

Godziny otwarcia:
pon - pt: 9:00-17:00
soboty: 9:00-14:00

tel. 65 529 43 35 wew. 12, 13
e-mail: salon@smektala.pl

Justyna Rybacka - sprzedawca samochodów
justyna.rybacka@smektala.pl

Marcin Urbaniak - sprzedawca samochodów
e-mail: marcin.urbaniak@smektala.pl

Łukasz Szczotka - sprzedawca samochodów
e-mail: lukasz.szczotka@smektala.pl

Krzysztof Majchrzak - sprzedawca samochodów
e-mail: krzysztof.majchrzak@smektala.pl

Serwis:

Godziny otwarcia:
pon - pt: 8:00-17:00
soboty: 8:00-14:00

tel. 65 529 43 35wew 31, 32
e-mail: serwis@smektala.pl

Rafał Rybacki - kierownik warsztatu
e-mail: rafal.rybacki@smektala.pl

Łukasz Wojtkowiak - doradca serwisowy
e-mail: lukasz.wojtkowiak@smektala.pl

Części i akcesoria:

pon - pt 9:00-17:00
soboty: 9:00-14:00

tel. 65 529 43 35 wew 21
e-mail: czesci@smektala.pl

Paweł Laskowski - kierownik magazynu części
e-mail: pawel.laskowski@smektala.pl

Dariusz Klimasz - Sprzedwca części
e-mail: dariusz.klimasz@smektala.pl

Sekretariat i ubezpieczenia:

tel. 65 529 43 35 wew 41
e-mail: biuro@smektala.pl

Agnieszka Jagodzik - Asystent ds. księgowości
e-mail: agnieszka.jagodzik@smektala.pl

Izabela Frankiewicz - Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych
e-mail:  ubezpieczenia@smektala.pl


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]