Poznańska 6, 64-100 Leszno - tel. 65 529 43 35 - biuro@smektala.pl | PRACA | KONTAKT |

 Smektała Renault Leszno

 Salon Renault w Lesznie

Promocje - Uprzedź zimę, nim zaskoczy

Data publikacji: 2019-10-15

Uprzedź zimę, nim zaskoczy

Przygotuj swój samochód na sezon:

promocja zimowa RENAULT

promocja zimowa RENAULT

promocja zimowa RENAULT

promocja zimowa RENAULT

Rekomendowana cena dotyczy 1 sztuki i zawiera podatek VAT. Podana cena kompletnego koła nie zawiera kosztu jego wymiany. Nie znalazłeś odpowiadającego Ci wymiaru? Sprawdź pełną ofertę w Autoryzowanych Serwisach Renault lub na serwis.renault.pl.

promocja zimowa RENAULT

Roczne ubezpieczenie opon i felg

Kupując oryginalne kompletne zestawy kół Renault, otrzymujesz 12-miesięczne ubezpieczenie opon i felg. Zakres ochrony obejmuje uszkodzenie opony lub felgi w wyniku:

promocja zimowa RENAULT

Nie znalazłeś odpowiadającego Ci modelu lub wymiaru? Sprawdź pełną ofertę w Autoryzowanych Serwisach Renault lub na serwis.renault.pl.

RainProtect skutecznie chroni Twoją przednią szybę

promocja zimowa RENAULT

RainProtect tworzy długotrwałe bezpośrednie połączenie z przednią szybą Twojego samochodu, dzięki czemu woda natychmiast się ześlizguje, niezależnie od tego, czy jest to deszcz, śnieg, czy grad. Po zaaplikowaniu RainProtect Twoja szyba będzie pod skuteczną ochroną przez mniej więcej 6 miesięcy.

Teraz tylko 49 zł

Zimowa kontrola

promocja zimowa RENAULT

W ramach zimowej kontroli sprawdzamy 18 najważniejszych punktów odpowiedzialnych za sprawność pojazdu. Regularne wizyty w Autoryzowanym Serwisie to gwarancja bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.

Teraz tylko 99 zł*

* Cena kontroli zawiera podatek VAT. Kontrola nie zastępuje przeglądu okresowego. Więcej szczegółów w Autoryzowanych Serwisach Renault lub na serwis.renault.pl.

promocja zimowa RENAULT

Wycieraczki

Nowa oferta akumulatorów

Pełna oferta akumulatorów i wycieraczek dostępna w Autoryzowanych Serwisach Renault.

Akcesoria

Zawsze gotowy na zimę z oryginalnymi akcesoriami Renault.

* Podana cena dotyczy poszczególnych modeli Renault

Zdjęcia wykorzystane w ulotce służą do celów poglądowych i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktów. Wszystkie podane ceny
dotyczą 1 sztuki, zawierają podatek VAT i są cenami zalecanymi przez Renault Polska. Akcja promocyjna „Kompletne koła zimowe Renault
z 12-miesięcznym ubezpieczeniem opon i felg 2019” nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 1.10.2019 do 29.02.2020 r. lub do wyczerpania zapasów w tym terminie. Podana cena kompletnego koła nie zawiera kosztu montażu kół w pojeździe. Szczegółowe informacje dotyczące akcji promocyjnej można znaleźć w regulaminie akcji dostępnym uwybranych Partnerów Renault biorących udział w akcji lub na serwis.renault.pl. Lista partnerów biorących udział w akcji dostępna jest na serwis.renault.pl. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji technicznej i do wynikającej z niej zmiany ceny. Szczegóły w Autoryzowanych Serwisach Renault. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]