Poznańska 6, 64-100 Leszno - tel. 65 529 43 35 - biuro@smektala.pl | PRACA | KONTAKT |

 Smektała Renault Leszno

 Salon Renault w Lesznie

Promocje - Nowe Renault CAPTUR

Data publikacji: 2020-03-28

Nowe Renault CAPTUR

Już od 599 zł / mies. z przedłużoną gwarancją i przeglądami (RRSO 6,49%)*

  • z dynamicznym silnikiem o mocy 100 KM
  • z bogatym wyposażeniem
  • z przedłużoną gwarancją i przeglądami
  • Pełna kontrola kosztów i spokój ducha!

Sprawdź rewolucyjną ofertę finansową na Nowe Renault CAPTUR. Szczegółowe informacje o ofercie w salonie.

Szczegółowe informacje o ofercie w salonach.

zapytaj o szczegóły oferty


Stwórz samochód swoich marzeń

PERSONALIZACJA

Wyróżnij się! Nowe Renault CAPTUR to mistrz personalizacji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

renault smektała

Na zewnątrz...

Dwukolorowe nadwozie, osłony podwozia z przodu i z tyłu, kolorowe detale ozdobne – spersonalizuj swojego CAPTURA i pokaż charakter.

 

 

renault smektała

... jak i wewnątrz

Pakiety personalizacji wnętrza i wybór tapicerek dają Ci niezliczone możliwości stworzenia wnętrza.

 

 

renault smektała

MULTI-SENSE czyli jeszcze więcej

P3 tryby jazdy (Eco, Sport, MySense), 8 trybów oświetlenia wnętrza... Spersonalizuj swoje Nowe Renault CAPTUR w zależności od nastroju dzięki systemowi MULTI-SENSE.

 

 


Poczuj moc wrażeń

WYPOSAŻENIE

Dzięki nowoczesnym i intuicyjnym technologiom, personalizowanemu wnętrzu i wyjątkowym możliwościom konfiguracji, Nowe CAPTUR dostosuje się do Twoich potrzeb i marzeń, aby zapewnić Ci nieziemskie wrażenia.

renault smektała

Innowacyjne technologie

Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo, Nowy CAPTUR został wyposażony w innowacyjne technologie z najwyższej półki, otwierające drogę do autonomicznej jazdy. Jedź bez obaw!

renault smektała

Zgodnie z Twoimi potrzebami

Kokipt high-tech otwierany, przeszklony dach, przestronne wnętrze, największy bagażnik w swojej klasie (536l), przesuwna tylna kanapa oraz liczne schowki – Nowe Renault CAPTUR dopasuje się do Twoich codziennych obowiązków.

POZNAJ WYPOSAŻENIE


Bezpieczeństwo na pięć gwiazdek

Nowy CAPTUR oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone najwyższą notą pięciu gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, zgodnie z rygorystycznymi kryteriami z 2019. Na szczególną uwagę zasługuje ocena w zakresie ochrony dorosłych (36,7 pkt /38 pkt możliwych) i dzieci (41pkt/ 49 pkt możliwych).

Doceniono również technologie, w tym aktywny system wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywanie pieszych i rowerzystów, który otrzymał maksymalną ilość przyznawanych punktów.

renault smektała

Zasady i warunki

*Prezentowana rata 599 zł dotyczy wersji Zen z silnikiem TCE 100 w kredycie EASY BOX na okres 2 lat, przy przebiegu rocznym 15 000 km i wpłacie własnej klienta 20% i zawiera już w tej racie przedłużoną gwarancję z przeglądami Easy Service na 4 lata lub do 60 000 km w promocyjnej cenie. Umowa serwisowa Easy Service z obsługą okresową, Renault Assistance oraz dodatkową ochroną Formuła Non Stop jest zawierana na okres 4 lat lub do osiągnięcia 60 000 km przebiegu w zależności od tego, co nastąpi pierwsze (w tym 2 lata gwarancji fabrycznej producenta bez limitu kilometrów). Podana cena promocyjna jest ważna w ciągu 3 miesięcy od chwili wydania nowego Renault CAPTUR. Należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Umowy Serwisowej dostępnymi u Autoryzowanych Partnerów Renault. W umowie Easy Service można rozszerzyć czas trwania i przebieg za dodatkową opłatą. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Stan oferty na 24.01.2020. Szczegóły w salonach. RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 6,49% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 66 900,00 zł, okres 25 miesięcy, wpłata własna 13 380,00 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 2,99%, finansowane: opłata przygotowawcza: 1 766,16 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 1 658,58 zł. Miesięczna rata kredytowa 598,78 zł. Ostatnia rata 45 659,25 zł. Całkowita kwota kredytu: 53 520,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 60 030,02 zł. Stan na dzień 13.01.2020 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]