przejdź do salonu Dacia
Poznańska 6, 64-100 Leszno - tel. 65 529 43 35 - biuro@smektala.pl | PRACA | KONTAKT |

 Smektała Renault Leszno

 Salon Renault w Lesznie

Promocje - Sezon zimowy 2018

Data publikacji: 2018-05-14

Sezon zimowy 2018

 Promocja trwa od 01.10.2018 do 31.12.2018

Oryginalne kompletne koła Renault w promocyjnych cenach z 12-miesięcznym programem ochrony opon

pobierz ulotkę

Oryginalne kompletne zestawy kół zimowych z felgami aluminiowymi objęte są 12-miesięcznym programem ochrony opon, obejmującym ich wymianę na skutek uszkodzeń spowodowanych przez przebicie ostrym narzędziem, najechanie na kant krawężnika czy wandalizm.

Rekomendowana cena zawiera podatek VAT. Dostępność felg aluminiowych i ich ceny mogą się różnić w zależności od modelu i silnika Twojego samochodu.

Od teraz zawsze gotowy na zimę!

Kup 4 zimowe opony Nokian, a wymianę opon masz w cenie.*

* Oferta dostępna w okresie od 01.10 do 31.12.2018 u wybranych Partnerów Renault. Szczegółowe informacje w Autoryzowanych Serwisach Renault.

Czy wiesz, że…?

Historia opon Nokian sięga roku 1898, kiedy to w mieście Nokia powstały Fińskie Zakłady Gumowe. Tam właśnie w 1934 roku została wyprodukowana pierwsza na świecie opona zimowa, a dwa lata później ówczesny mistrz zaśnieżonych dróg – Hakkapeliitta. Doświadczenie frmy Nokian w tworzeniu ogumienia stosowanego w ekstremalnych warunkach wykorzystywane jest przy tworzeniu każdej opony co zapewnia kierowcy i pasażerom komfort oraz bezpieczeństwo.

Oryginalne felgi aluminiowe Renault w promocyjnej cenie


Opony zimowe mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy w warunkach ograniczonej przyczepności.

pobierz ulotkę

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]