Poznańska 6, 64-100 Leszno - tel. 65 529 43 35 - biuro@smektala.pl | PRACA | KONTAKT |

 Smektała Renault Leszno

 Salon Renault w Lesznie

Ubezpieczenia

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych w momencie zakupu samochodu jak i przy kontynuacji ubezpieczenia w następnych latach. Zapewniamy również sprawną, bezgotówkową likwidację szkody. W naszym salonie możesz zakupić polisę:

dzięki czemu możemy dopasować najkorzystniejszą ofertę w zależności od miejsca zamieszkania klienta, posiadanych zniżek oraz zakupionego modelu samochodu. Zróżnicowane programy ubezpieczeń samochodów dostosowywane są do Państwa indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenia pakietowe

Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych TUiR Allianz Polska S.A. i EGRO Hestia.

Ubezpieczenia w Programie Renault – Allianz i Renault – ERGO HESTIA

Wspólnie z renomowanymi ubezpieczycielami TUiR Allianz oraz ERGO Hestia dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, zapewniające szeroki zakres ochrony.

Pakiety w Programach Allianz i ERGO Hestia są przeznaczone zarówno dla użytkowników samochodów nowych i używanych nawet do 10 roku eksploatacji i obejmują zakresem: OC, AC, NNW, ZK oraz bogaty Assitance.

Co zyskujesz?

W ramach jednej ceny klient otrzymuje szeroką ochronę i pewne ubezpieczenie pojazdu.
Ubezpieczenia pakietowe zapewniają:

Oprócz wartości samochodu kredytem możemy również objąć:

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, nasi pracownicy wszystko chętnie Ci wyjaśnią.

Jeśli kupisz samochód w Kredycie Renault, jest też możliwość finansowania składki ubezpieczeniowej.

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia klient powinien zapoznać się z warunkami ubezpieczenia.


Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej RENAULT FINANSOWANIE


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]