Poznańska 6, 64-100 Leszno - tel. 65 529 43 35 - biuro@smektala.pl | PRACA | KONTAKT |

 Smektała Renault Leszno

 Salon Renault w Lesznie

Kontrakty serwisowe

Kontrakt serwisowy to kontrola kosztów obsługi auta, gwarancja użycia jedynie oryginalnych części oraz płynów eksploatacyjnych spełniających normy Renault z gwarancją producenta. Korzystanie z usługi zapewnia także zwiększenie wartości auta zarówno w trakcie trwania kontraktu, jak i po jego zakończeniu dzięki historii obsługi w sieci ASO. Kontrakt Serwisowy jest przypisany do danego samochodu. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje auto, zrobisz to łatwiej i korzystniej, ponieważ ma wyższą wartość rynkową!

Kontrakty serwisowe kończą się wraz z przekroczeniem jednego z dwóch wybranych kryteriów (czas trwania i/lub przebieg) i mogą być zawarte przed upływem 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji samochodu oraz przed wykonaniem pierwszego przeglądu.

Kontrakty serwisowe dla klientów indywidualnych

Kontrakt Easy Service

Umowa obejmuje wymianę części i wykonanie przeglądów przewidzianych w programie obsługi samochodu, zgodnie z zaleceniami Renault, a także dodatkową gwarancję Formuła Non Stop oraz Renault Assistance w Europie 24 h, 7 dni w tygodniu.

OGÓLNE WARUNKI UMOWY SERWISOWEJ Easy Service


Kontrakty serwisowe dla klientów flotowych

Kontrakty Serwisowe obejmują okresy od 36 do 60 miesięcy i przebiegi od 90 000 do 200 000 km. Mogą być włączone do oferty finansowej RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce.

Kontrakt „Easy Service Pro” obejmuje:

OGÓLNE WARUNKI UMOWY SERWISOWEJ Easy Service PRO


Kontrakt „Full Service Pro” obejmuje:

OGÓLNE WARUNKI UMOWY SERWISOWEJ Full Service PROStrona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]